Było ich dwóch, w każdym z nich inny duch, lecz jeden przyświecał im cel… Dostarczać leady na dostawcze citroeny! Znacie ten hit Perfectu sprzed lat, prawda? Znacie też na pewno Sherlocka Holmesa i jego asystenta dr Watsona. Na wszystkich spotkaniach, które odbyliśmy w ramach współpracy Citroën Polska – Animails w latach 2017 – 2018, tak ich postrzegałam. Filip na pierwszej linii utrzymywał dobre relacje z klientem, uśmiechnięty, rozmowny. Artur milczek, skupiony, słuchał, notował. Myślę, że jego mózg pracował na najwyższych obrotach. Potem Animailsi wspólnie wracali z propozycjami rozwiązań, ustalali plan działań, pisali scenariusze, przygotowywali grafiki, ustawiali narzędzie automatyzacji, robili wysyłki, raportowali wyniki. Super się z nimi dogadywałam. To taka szczególna cecha – umiejętność wyczucia potrzeb klienta i pełne zrozumienie. Poszczególne etapy zawsze realizowali na czas. Zakończyliśmy współpracę w związku z przejściem firmy na centralne narzędzie CRM-owe i reorganizację firmy. Z ręką na sercu polecam ich usługi.

Anna Stanowska, Citroën Polska

We współpracy z Animails cenimy 3 rzeczy: client service, kreatywność i umiejętność pracy pod presją czasu. Stopniowo rozszerzyliśmy współpracę o kolejne działania, jak przygotowanie formularzy, landing pages, czy obsługę dodatkowych narzędzi. Agencja godna polecenia.

Customer & Digital Marketing Team, Lyreco Polska

W zasadzie we współpracy z Animails znaleźliśmy wszystko, czego szukaliśmy - worek pełen kreatywnych pomysłów, ogromny bagaż doświadczeń i jednocześnie analityczne spojrzenie na prowadzony projekt. A do tego sprawność działania, której można by życzyć wszystkim agencjom.

Łukasz Dworak, Morele

Rozpoczynając współpracę z Filipem i Arturem powiedziałem „nie chcę przejmować się e-mail marketingiem”. Rzeczywiście - chłopaki zadbali o wszystko, od segmentacji bazy, przez kreację, po wysyłkę. Kejsy były rewelacyjne.

Łukasz Kozłowski, Sklep PRESTO

Z agencją Animails wspólpracujemy od 2016 roku tworząc wspólnie e-mail marketing. Zarówno treści jak i projekty graficzne przygotowane przez agencję cechuje wysoki poziom jakości i estetyki. Współpraca opiera się na partnerskim dialogu, co wpływa pozytywnie na komfort pracy. Profesjonalizm, kreatywność, sumienność, zaangażowanie, dotrzymywanie terminów to tylko kilka zalet współpracy. Polecam wszystkim, którzy cenią obsługę klienta na najwyższym poziomie. Tak trzymać! 🙂

Karolina Kaniak, Smart Gym

Współpraca z Animails pozwala nam realizować skuteczne kampanie e-mail marketingowe już od 2016 roku. Daje nam to dużą przewagę na rynku oraz pozwala utrzymać zainteresowanie ze strony Klientów. Realizując każdą kampanię mamy pewność, że możemy liczyć na Animails od etapu kreacji aż po optymalizację. Dzięki fachowemu wsparciu wykorzystujemy cały potencjał narzędzi, jakimi dysponujemy, i jesteśmy na bieżąco z nowinkami w e-mail marketingu. Wiedzą, co zrobić, by open rate'y poszybowały w górę 🙂 Dlatego jeśli chcecie rozkręcić e-mail marketing swojej firmy, Animails będzie najlepszym wyborem.

Magdalena Jaroszczak, Fitness Platinium

Filip Kłodawski to pasjonat email marketingu i, ze swoim doświadczeniem, jeden z najlepszych fachowców w Polsce. W dodatku, dzięki jego wysokiej kulturze osobistej i pozytywnemu nastawieniu, współpraca jest nie tylko efektywna, ale też przyjemna.

Łukasz Pawlik, Novem

Firma Animails współpracuje z Krakowskim Biurem Festiwalowym w ramach umowy na realizację wysyłki newslettera poświęconego miejskiej platformie VOD PLAY KRAKÓW od marca 2021 roku. Firma Animails rzetelnie i terminowo wywiązuje się ze swoich obowiązków. Jej działania cechują się elastycznością, profesjonalizmem i kompleksowym podejściem do powierzonych im zadań. Dzięki ich doświadczeniu i wiedzy w zakresie e-mail marketingu spełniła nasze oczekiwania i pozwoliła na stworzenie kompleksowego produktu, jakim jest cotygodniowy newsletter PLAY KRAKÓW. Cenimy zwłaszcza ich elastyczność i szybkość działania, a także otwartość na zmiany i reakcję na dynamikę naszej pracy. Nasza współpraca przebiega bez zarzutu i w znakomitej atmosferze wspólnego dążenia do realizacji zadań na najwyższym poziomie. Firma Animails, jako specjaliści w swojej branży są godni polecenia i zaufania partnera biznesowego.

Tomasz Sroka, Play Kraków

Współpracujemy z Animails od kilku lat i jest to bardzo udana współpraca. Super kontakt, szybkie reakcje. Wysłaliśmy już razem paręnaście milionów maili w 6 językach, a to już spore wyzwanie. Nasze mailingi dużo na tym zyskały, a co za tym idzie, nasi klienci również. Polecam!

Michał Zielawski, Elfi

Bardzo dobrze oceniam współpracę z Animails. Przygotowali kompleksową strategię komunikacji, byli także odpowiedzialni za copywriting i projekty graficzne. Fajny kontakt i obsługa klienta.

Rafał Napłoszek, Solidny Prawnik

Bardzo dobre pomysły - zarówno jeśli chodzi o teksty, jak i kreacje graficzne. Współpracujemy nieprzerwanie od początku 2017 roku, wysyłamy 4 mailingi w miesiącu i za każdym razem otrzymujemy coś nowego i świeżego. Polecam!

Mateusz Perzyna, Pod Pierzyną

Współpraca z Animails układa nam się bardzo dobrze. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy zarówno pod kątem komunikacyjnym, pilności i braku błędów, a także pod kątem kreatywności Filipa Kłodawskiego w copywritingu. Co ważne możemy zawsze liczyć na szybką reakcję i wsparcie w momentach kryzysowych. Polecamy 🙂

Joanna Figarska-Kondracka, Republika Wina

Współpraca z Animails zawsze przebiegała wzorowo - zarówno jeśli chodzi o wyniki kampanii, jak i kontakt z Arturem i Filipem. Zawsze mogliśmy liczyć na ciekawe pomysły i ekspresowe działanie. Polecam!

Piotr Sztenkiel, My Gift DNA

Niniejszym chciałbym zarekomendować współpracę z fachowcami z Animails z zakresu email marketingu. Z firmą współpracujemy od końca 2019 roku. Podczas tego okresu byliśmy wiele razy pozytywnie zaskakiwani kreatywnością podczas tworzenia mailingu dla naszej firmy. Wiedza i doświadczenie oraz pomysłowość sprawiła, że mailing dla dobrenarty.pl stał się istotnym kanałem sprzedażowym. Polecam usługi Animails każdej firmie, która chce rozsądnie wykorzystać możliwości jakie daje dobrze prowadzony email marketing.

Marcin Schoen & Jakub Lenczowski, Dobre Narty

Z pełnym przekonaniem polecamy Animails jako kompetentnych fachowców od mailingu i profesjonalną agencję w zakresie komunikacji marketingowej. Chłopaki realizują zlecone usługi w sposób profesjonalny, rzetelnie i terminowo wywiązując się ze swoich zobowiązań. Polecamy!

Szymon Zacharski, Fabryka Bodziaków

Do Animails zwróciliśmy się z zagadnieniem zwiększenia liczby subskrypcji firmowego newslettera. Kreatywne pomysły Filipa oraz Artura oraz fachowa pomoc w ich wdrożeniu skutecznie i szybko przełożyły się rezultaty. Polecam.

Jakub Domagała, TjenesteTorget

Współpracę z Animails cenimy za możliwość kompleksowego delegowania projektów. Nasza rola ogranicza się do akceptowania kluczowych etapów prac. Rezultaty zawsze stanowią precyzyjną odpowiedź na nasze potrzeby. Animails to dojrzały i doświadczony partner, który rozumie nasz biznes i potrafi zaproponować rozwiązania dopasowane do zmieniających się potrzeb rynku. Outsourcing czynności niezwiązanych z naszą działalnością podstawową pozwala nam zaoszczędzić czas i koszty. Doceniamy fachowość i rzetelność całego zespółu. Dziękujemy za świetną współpracę.

Piotr Buchwald, TrinityOne

Z Arturem i Filipem współpracujemy od lat i jestem pewien, że będziemy współpracować jeszcze długo. Od samego początku cenię sobie ich fachową wiedzę na temat email marketingu oraz kreatywne, nieszablonowe podejście.

Jakub Ogórek, Mamezi Studio

Super eksperci, którzy kochają to, co robią, ale także chętnie dzielą się pasją i doświadczeniem z innymi. Nasze wspólne występy na TravelCamp były mega inspirujące. Jeśli potrzebujesz wiedzy i umiejętności - tutaj je znajdziesz. Polecam.

Piotr Kasperczak, Travelcamp

Współpraca z Animails to czysta przyjemność – bardzo dobry klient service – przede wszystkim jakość i czas reakcji, a także życzliwość w kontakcie i elastyczność.

Marta Radomska, PR Hub

Naszą współpracę rozpoczęliśmy w ramach serii newsletterów. Ważnym był dla nas szybki kontakt i fachowe doradztwo. Animals, dzięki przejrzystości działań spełniła się w tej roli doskonale. Polecamy tę agencję każdej firmie poszukującej kompleksowych rozwiązań z zakresu e-mail marketingu!

Maciej Brodecki, Sygnis