31sty
Guerilla marketing. Czym jest marketing partyzancki

Guerilla marketing – co to jest marketing partyzancki?

W dzisiejszych czasach, w których wszyscy jesteśmy przeładowani bodźcami, trudno zaskoczyć odbiorców i pozyskać ich uwagę. Z pomocą przychodzi guerilla marketing. Z jednej strony rozwój nowych technologii daje niemal nieograniczone możliwości, ale z drugiej można odnieść wrażenie, że różne formy reklamy przestają już szokować odbiorców. Zwrócenie uwagi na produkt...

Czytaj więcej
15sty

Książki o marketingu. 10 tytułów, które warto przeczytać!

Choć przywykliśmy do czerpania wiedzy z sieci, istnieją dziedziny, które wymagają o wiele głębszego zatopienia się w temat. Marketing jest jedną z nich. Oto książki o marketingu, które dają wiedzę i przydadzą się zarówno tym, którzy siedzą w branży od lat, jak i tym, którzy dopiero startują. O marketingu...

Czytaj więcej
11gru
Inbound marketing. Jak go możesz wykorzystać do rozwoju firmy

Inbound marketing. Czym jest i jak go wykorzystać w firmie?

Inbound marketing to działanie, które ma na celu zainteresowanie potencjalnego klienta przydatnymi dla niego treściami. Dzięki temu to on wykona pierwszy krok, by nawiązać kontakt z firmą. Co powiesz na marketing, w którym promujesz swoją działalność świetnymi i przydatnymi treściami, a inicjatywa dalszego zapoznania się z Twoją firmą wychodzi...

Czytaj więcej
03gru

Content marketing w kampaniach mailingowych. Co musisz wiedzieć na początek?

Poczta e-mail to jedno z lepszych narzędzi do dystrybucji treści wspierających działania promocyjne marki. Zobacz, dlaczego warto właśnie dziś wprowadzić content marketing do kampanii mailingowych. Na końcu znajdziesz dwa inspirujące przykłady świetnego wykorzystania marketingu treści w mailingu.

Czytaj więcej
30sie
Marketing relacji z wykorzystaniem email marketingu

Marketing relacji z wykorzystaniem email marketingu

Marketing relacji (czy też marketing relacyjny) to koncepcja, która powstała już w latach osiemdziesiątych, ale w Polsce – także w kontekście email marketingu – mówi się o niej stosunkowo od niedawna.

Czytaj więcej
09sie
Stopka mailowa - co zawrzeć, jak się wyróżnić?

Stopka mailowa – co w niej zawrzeć i jak wyróżnić się na tle konkurencji?

Stopka mailowa wydaje się najbardziej zaniedbanym elementem każdej wiadomości. Niektórzy wręcz nic albo niemal nic w niej nie zawierają. A to taka dobra okazja, żeby się wyróżnić, dać się lepiej poznać, a nawet zwiększyć sprzedaż.

Czytaj więcej
28lip
Darmowy mailing? 4 bezpłatne narzędzia do email marketingu

Darmowy mailing? 4 bezpłatne narzędzia do email marketingu

Jeszcze nie wiesz, czy e-mail marketing jest dla Ciebie? Chcesz na razie spróbować i przekonać się, czy mailingi przyniosą oczekiwane rezultaty? Jeśli jesteś na tym etapie, powinieneś ograniczyć koszty, a tym samym – ryzyko. Na początek wybierz jedno z darmowych narzędzi do e-mail marketingu.

Czytaj więcej
10gru
Okienko pop-up - skuteczna metoda budowania bazy adresowej

Okienko pop-up – skuteczna metoda budowania bazy adresowej

„Konkurencja go nienawidzi! Znalazł jeden prosty sposób, jak zbierać adresy e-mail dziesięć razy szybciej” – można by zacząć żartobliwie ten artykuł. A o czym mowa? O pop-upie z zapisem do newslettera. Bez niego email marketing nie byłby tak… skuteczny.

Czytaj więcej
07lis
Email marketing w Wordpress - jak budować bazę adresową i tworzyć newslettery

Email marketing w WordPress – jak budować bazę adresową i tworzyć newslettery?

Jeśli posiadasz stronę internetową opartą o system WordPress, z tego artykułu dowiesz się, jak prowadzić z jego pomocą email marketing. WordPress daje w tej kwestii naprawdę sporo możliwości. Tylko czy wszystkie są warte twojej uwagi i twoich pieniędzy?

Czytaj więcej