19wrz

Masowa wysyłka maili prosto z Gmaila – czy to ma sens?

Wysyłka maili to integralna część strategii, ale czy wprowadzone niedawno przez Gmaila funkcje mogą zastąpić profesjonalne narzędzia do email marketingu?

Czytaj więcej
12wrz
Newsletter i Wordpress - zgrany duet. Przegląd najlepszych wtyczek - nagłówek

Newsletter WordPress – zgrany duet. Przegląd najlepszych wtyczek

Twoja strona działa na WordPressie? To rozwiązanie ma wiele zalet. Jedną z nich jest możliwość zaimplementowania niezwykle przydatnych wtyczek, w tym takich, które pomogą rozwinąć Ci email marketing.

Czytaj więcej
05wrz

Marketing nieruchomości – jak sprzedawać mieszkania i domy?

Marketing nieruchomości to odpowiedź na skomplikowany i konkurencyjny rynek, gdzie decyzje o zakupie opierają się na długich rozważaniach dotyczących dużej inwestycji.

Czytaj więcej
28sie
Back To School

Skuteczny marketing na Back to School. Sprawdź, jakie korzyści płyną z kampanii

Wraz z końcem wakacji każdego roku miliony rodziców i uczniów zastanawiają się nad zakupem niezbędnych artykułów szkolnych. Skuteczny marketing to nie tylko dobry newsletter, czy marketing automation, to również znakomite połączenie strategii, kreatywności i zrozumienia specyfiki sezonu „Back to School”.

Czytaj więcej
17sie
Wysyłka masowa SMS - jak wybrać narzędzie i przeprowadzić skuteczną kampanię - nagłówek

Wysyłka masowa SMS – jak wybrać narzędzie i przeprowadzić skuteczną kampanię?

Wysyłka masowa SMS – obok email marketingu – stanowi już od lat ważny element strategii komunikacji z klientami w wielu przedsiębiorstwach. Jeśli jeszcze tego nie robisz, może najwyższy czas zacząć? Wysyłka masowa SMS to skuteczne narzędzie, które pozwala firmom na szybkie i efektywne dotarcie do szerokiej grupy odbiorców. Niezależnie...

Czytaj więcej
09sie

Jak napisać dobre hasło reklamowe? Wskazówki i porady

Dobre hasło reklamowe to kluczowy element w komunikacji marketingowej, niezależnie od tego, czy mówimy o email marketingu, czy o jakimkolwiek innym kanale, którym chcesz dotrzeć do swoich (potencjalnych i obecnych) klientów. To krótkie, lecz wymowne zdanie ma na celu przyciągnąć uwagę klientów, zbudować pozytywny wizerunek marki oraz zachęcić do...

Czytaj więcej
03sie

Wymiary newslettera – Jaka jest optymalna szerokość i dlaczego?

Wymiary newslettera w email marketingu mają duże znaczenie. Jednym ze szczegółów, o których powinieneś pomyśleć, jest szerokość. Parametr ten wpływa na czytelność i ogólną estetykę wiadomości. Czy zastanawiałeś się kiedyś, czy istnieje optymalna szerokość mailingów, które wysyłasz do klientów?

Czytaj więcej
31lip
Szablon maila - 10 aspektów, na które powinieneś zwrócić uwagę

Szablon maila – 10 aspektów, na które powinieneś zwrócić uwagę

Projektowanie szablonu maila, będącego fundamentem skutecznego email marketingu, to więcej niż tylko kwestia estetyki. W tym artykule podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, tworząc szablon maila, który przyciągnie uwagę odbiorcy i przekaże Twoje przesłanie w jak najbardziej efektywny sposób.

Czytaj więcej
28cze
Baza firm - jak legalnie pozyskać maile do komunikacji B2B

Baza maili – jak legalnie pozyskać maile do komunikacji B2B?

Wielu marketerów i właścicieli firm zastanawia się, gdzie i w jaki sposób pozyskać adresy email do komunikacji B2B, aby prowadzić skuteczny email marketing i jednocześnie nie narazić się na kary związane z RODO. Podpowiadamy, jak to zrobić!

Czytaj więcej