30sty
Animails - Platinium

Newslettery Fitness Platinium i Smart Gym w naszych rękach

Platinium Wellness Sp. z o.o., do której należą sieci klubów Fitness Platinium oraz Smart Gym, powierzyła nam kompleksową obsługę e-mail marketingu.

Fitness Platinium to największa sieć klubów fitness w Krakowie (jej kluby funkcjonują także w Skawinie, Radomiu, Zamościu i Jarosławiu), powstała w 2009 roku. Z kolei w maju 2016 na Śląsku rozpoczęła swoje istnienie nowoczesna sieć bezobsługowych klubów Smart Gym.

W sumie do tej pory Platinium Wellness Sp. z o.o. otworzyło już 21 placówek, a kolejne są w planach. Jednym z największych wydarzeń w ostatnim czasie było otwarcie największego klubu w Krakowie i jednego z największych w Polsce – przy ul. Bratysławskiej 4 (Kaufland).

„Obserwujemy rozwój sieci Fitness Platinium od samego początku, kiedy to otworzyła ona swój pierwszy klub przy ul. Lea w Krakowie. Cieszymy się, że będziemy teraz mogli w tym procesie uczestniczyć, odpowiadając za kompleksową obsługę jej newsletterów” – mówi Filip Kłodawski, współwłaściciel agencji Animails.

„Fitness Platinium – a teraz także Smart Gym – to jedna z najnowocześniejszych sieci klubów fitness w Polsce. Chcemy, aby jej newsletter także taki był. Postawimy na nowoczesny design, personalizację…” – dodaje Artur Dąbrowski, drugi ze współwłaścicieli Animails.

„Wśród naszych celów na 2017 rok było uruchomienie regularnego, nowoczesnego newslettera, którego jakość dorówna jakości naszych klubów. Szukaliśmy kompetentnych ludzi do realizacji tego celu i podjęcie współpracy z Animails wydawało się naturalnym wyborem” – tłumaczy Dawid Litwin, Dyrektor Marketingu Platinium Wellness Sp. z o.o.

Redakcja merytoryczna
Artur Dąbrowski
Artur Dąbrowski

Artykuły na bloga Animails pisze cały nasz zespół, ale to ja czuwam nad ich jakością i poprawnością - zarówno językową, jak i merytoryczną.

Jeśli masz jakiekolwiek zastrzeżenia bądź sugestie dotyczące naszej pracy, napisz do mnie na :)